قالب وردپرس فروشگاهی

ثبت ازدواج بین المللی برای کانادا

چند سفر برای دیدن نامزدم رفته بودم ترکیه شهر های استانبول ـازمیر و انالیا دیده بودم ـاز ترکیه خوشم اومده بود ـ خیلی از ایرانیا به دلیل سهولت مسافرت به ترکیه این کشور برای مسافرت و دیدن اقوام انتخاب می کنند .

درسم در دانشگاه تموم شد. دیگه خانواده هامون تصمیم گرفتن بعد از چند سال مراسم عقد و عروسی انجام بدیم ـ
دیگه بعد از چند سال دوری مخصوصا بعد از دوران کرونا مسافرت خیلی مشکل شد و
ما بعد از کردن اپیدمی که باعث شد مسافرت اسون تر بشه تصمیم گرفتیم که
سریع تر کارهامون انجام بدیم تا دوباره به هر دلیلی دوباره عقب نیا فته کار ها ازدواجمون بعد از پرسو جو و سرچ کردن در سایت ها مختلف گوگل و دوستان و اشنایان متوجه شدیم ـ

ازدواج بین المللی در کانادا

پروسه ازدواج بین المللی در ترکیه کمی پیچیده و طولانی و با گروه ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان اشنا شدیم ـ
کارشناسی ثبت ازدواج از طریق پیام واتساپ تمام اطلاعات مربوط به شرایط ازدواج بین المللی در ترکیه و گرجستان برامون توضیح دادن ـ جالب بود که سفر هم خیلی سخت تر از سفر به ترکیه نبود و کار های مربوط به ثبت عقد و ازدواج بین المللی در گرجستان یک روزه انجام می شد .


و این با توجه به شرایط زمانی و کاری همسر گرفتن مرخصی از محله کارش خیلی مناسب بود ـبلاخره بعد از هما هنگی های اولیه تاریخ عقدمون برای ماه دسامبر نهایی شد و تصاویر پاسپرت هامون اموراولیه و هما هنگی های لازم از طریق واتساپ ارسال کردیم .


خانم ایرما با توجه به تسلطش به زبان خارجی گرجی و اینگلیسی و دقیق ثبت ازدواج بین المللی انجام دادن و راهنمایی هایی برگذاری مراسم کوچیک عروسی شامل اجاره هتل برای مهمان هامان ماشین عروس ـ دسته گل عروس ـ عکسبرداری و فیلم برداری و شام انجام دادن.

از ایشون و همکاراشون بابت تمام تلاشحا شون که بسیار دقیق و منظم و در کوتاه ترین زمان ممکن . تحویل مدارک (سند عقد و ازدواج بین المللی و اپوستیل) یک روزه انجام شد


ـ تشکر می کنیم و ارزوی شادی و موفقیت داریم براشون


ـ پیشنهاد ما با توجه به تجربه عالی که پشت سر گذاشتن این مرحله (ثبت ازدواج بین المللی) با توجه به شرایط ثبت در دو کشور ترکیه و گرجستان ـ گروه ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان . پیروز باشید.

00995-591-22-53-19

واتساپ ـ ایمو ـ تلگرام

قالب وردپرس فروشگاهی
تماس مستقیم واتساپی
ارسال از واتساپ