قالب وردپرس فروشگاهی

عقد بین المللی الناز از ایران و میلاد از فرانسه در شهر تفلیس گرجستان

شاید ماجراهای آشنایی قبل ازدواج ما می تونست برای بسیاری از جوانترها جالب، شنیدنی و خواندنی باشه، اما با توجه به درخواست شما جهت درج تجربه ما در ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان باید بگم که عالی بودید به سه دلیل.

البته تجربه برای هر زوجی قطعا منحصر به فرد خواهد بود.

دلیل اول اینکه بعد از ارسال مدارک اولیه (پاسپورتها) برای مشاور گروه ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان ، اطلاعات کافی و بروز در ارتباط با نحوه اخذ بلیط، بیمه مسافرتی، اسکان، برنامه ریزی برای برگزاری مراسم و … تا روز عقد در اختیارمون قرار گرفت و این اطلاعات و مشاوره ها باعث شد که استرس کمتری تجربه کنیم.

دلیل دوم؛ در روز عقد یک کارشناس مترجم مسط به سه زبان انگلیس مسلط به امور و زبان های گرجی و فارسی با دقت، نظم و مهربونی در تمام طول مدت پروسه ثبت ازدواج بین المللی و تائیدیه های وزارت خارجه(آپوستیل) همراه مون بودند و نگرانی بابت ثبت صحیح و ترجمه لازم برای کشور مقصد (فرانسه) نداشته باشیم.

دلیل سوم؛ با توجه به بدیهی بودن اینکه شناخت کافی از امکانات و خدمات برگزاری جشن عقد در شهر تفلیس نداشتیم، راهنمایی ها و مشاوره رایگان گروه ثبت ازدواج بین المللی در این ارتباط به ما خیلی کمک کرد و روز شادی تجربه کردیم.

امیدوارم دوستانی که قصد ازدواج دارند و می خوان بصورت ثبت ازدواج بین المللی انجامش بدن،شما و گروه خوبتون از طریق معرفی دوستانشون و یا سرچ در گوگل و اینستاگرام و… پیدا و ارتباط بگیرند تا امور ثبت ازدواجشون درست، کامل و بدون دغدغه انجام بشه، به نظرم قطعا تجربه عالی همراه با آرامش خواهند داشت.

ممنونم بخاطر تمام لطف هایی که به ما داشتید.

قالب وردپرس فروشگاهی
تماس مستقیم واتساپی
ارسال از واتساپ